[]

kedi goz akmasi

sokakta 2 yavru kedi var. ikisinin de tek gozleri hafif kisilmis ve akinti var ?

ne olmus olabilir ? damla fln mi aliyim ne aliyim ?


 
nasil ki kendimiz icin ilac kulaadan once doktora sormamiz gerekiyorsa, kediler icin de veterinere danisin derim.


  • batlegolas  (19.06.18 20:53:07) 
mikrop kapmis olabilir. varsa elinizde refresh damla (sadece goz sulandirmak icin) damlatirsaniz biraz rahatlatir. bizimkisinde gecmisti. devam ederse mutlaka veterinere goturun. gecmis olsun.


  • tahtakafa  (19.06.18 21:18:54) 
patiliyo.com

belediyelerin veterinerleri de sokak kedilerine ucretsiz tedavi yapıyor bildigim kadariyla ararsanız gelip alırlar ileride daha ciddi bir sorun olursa.
  • generic  (19.06.18 21:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.