[]

bilgi santral ulaşım

beşiktaş dan nasıl santrale giderim ?
 
Toplu taşımayla gideceksen eğer stadın oradan 37T 49T geçiyor, onlara binersen önünde indiriyorlar.


  • angelus  (19.06.18 13:02:05) 
@ angelus

kaç dk sürer hocam ortalama ? bir de eminönünden nasıl giderim ?
  • oscar  (19.06.18 13:18:48) 
Otobüse bindikten sonra 15 dakika falan sürüyor. Beşiktaş'tan Eminönü'ne 28T gidiyor, iskeleden kalkıyor otobüs; Santral'den gideceksen 47E geçiyor kampüsün önünden ona binebilirsin.


  • angelus  (19.06.18 13:25:02) 
Denizcilik Müzesi´nin karsi tarafindan servis kalkiyor.


  • buf-e kür  (19.06.18 13:40:31) 
saatleri var mi servisin hocam ?


  • oscar  (19.06.18 14:43:36) 
Üniversitenin sitesinde shuttle saatleri yazar hep guncel olarak. Genelde vapur gelis saatinin bir 5 dakika sonrasi oluyordu, tabii trafigin oldugu saatlerde dakik olmayabiliyor.


  • buf-e kür  (19.06.18 15:05:51) 
@buf hocam çok sağol, sayende acaip rahat gidip geldim eyw


  • oscar  (19.06.18 18:49:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.