Uçağa şarap sokmak

Bi yere 2-3 şişe şarap götürmek istiyorum, uçakta sıkıntı olur mu? El bagaji değil, içeri vermeli bagajda. Ama onları da hoyratça atıyorlar, kırılır dimi

giysilerin arasına düzgün istiflersen kırılmaz.

  • burty  (19.06.18 00:34:47)
Tuzla buz olur valizi de mahveder. Kopukle falan korumak lazim.

  • rosencruz  (19.06.18 00:39:08)
Havlulara sarıp totalde 3 şişe şarap viski bacardi götürdüm. Bagaja verdim yani. Min 70 liktiler. Kırılmadı bişe olmadı.

  • brad pitt  (19.06.18 00:40:56)
3 şişe yerleştirmiştim sırt çantama bişey olmadıydı. kıyafetleri "S" şekline getirip şişeleri o boşluğa yerleştirin sıkı olsun, şişelerin birbirine çarpma ihtimalini ortadan kaldırın, bagaja verirken de kırılır etiketi taktırın.

  • foseptik çukuru  (19.06.18 00:41:27)
havluya sarıp poşete koyuyorum ben. poşetleri de bavulun ortasına yerleştiriyorum. bir sorun olmadı henüz.

  • ontheroad  (19.06.18 00:44:51)
Kutu birayi patlatmayi basariyor bazen adamlar. Ciddi onlem almadan valize koymayin. Mutlaka hard case valiz kullanmaya calisin.

  • rosencruz  (19.06.18 00:47:31)
youtu.be

onlem alin.
  • robokot  (19.06.18 01:23:53)
Sert plastik valizle 10 küsür şişe şarap getirmiştik. Giysilerle güzelce istiflemek gerekiyor. Valizin içinde hareket imkanı tanımayacak şekilde ayarlarsanız bir şey olmaz.

  • reactionic  (19.06.18 01:45:44)
çok defa getirdim, hatta son birkaç seferinde doğru düzgün sarmadım bile ama bir şey olmadı. tabi hiçbir zaman garantisi yok, çok değerli eşya varsa yapmamak lazım, deli gibi atıyorlar sonuçta.

  • sanal uyku  (19.06.18 02:18:18)
düzgünce baloncuklu poşete sarıp kalınca, ardından valizin ortasına koymuştuk. hiçbir şey olmadı gayet de geldi. (yolda tsa açıp kontrol etmişti hem)

  • dilemma of subscribtionability  (19.06.18 02:55:57)
"deli gibi atıyorlar" :) evet. Kırılmayan örnekler cesaret verdi, %70 ihtimalle sağlam çıkar gibi bi izlenime kapıldım, deneyeceğim. Teşekkürlerle.

  • neynep  (20.06.18 18:30:43)