bmw 850i nasıl olmuş?

Selamlar,

Ne diyorsunuz buna? Güzel olmuş mu? Yapanların eline sağlık ama bmw seven bir adam olarak bende pek heyecan uyandırmadı. Gücüne bir şey diyemem lakin şekli tam olmamış hissi var nedense. İçi çok güzel olmuş ama.

Şurada bir review'i var:
www.youtube.com

Türkiye'de satılırsa 1.5-2 milyonu görür gibi geliyor. Ne diyorsunuz?

Ben çok beğendim ama adının 8 serisi olması anlamsız geldi. 3-5-7 serisinden sonra 8 serisi deyince böyle bi araba canlanmıyor gözümde.

  • sanquis  (18.06.18 20:09:03)
Araba güzel, güzel ama ben olsam o tipe o parayı vermezdim. O meblağalar için kozmetik olarak bundan çok daha güzel alternatifler olduğunu düşünüyorum

  • mete kudur  (18.06.18 20:10:32)
Ben çok begendim.

  • nhtzmc  (18.06.18 20:14:58)
olmuş. mercedes s serisine göre daha ucuz bir araba. tr'de fiyatları s serisi ile 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır. yakın zamanda dizel motoru da çıkacakmış. bunun yanı sıra tr için daha hesaplı 2 litrelik benzinli modeli de çıkacaktır. 2 sene veriyorum.

  • false pretension  (18.06.18 20:23:17)
/sanquis
Bmw'nin gecmiste 8 serisi vardi lux coupe olarak v12 motorlu bir aracti 90'larda uretildi diye biliyorum.

  • bos gezenin bos ustasi  (18.06.18 20:58:55)
yarış versiyonu 24 saat lemans'ta oldukça güzel gözüküyordu. genel olarak da sağlam araba.

www.youtube.com

fakat o paraya kesinlikle porsche 911 alırım.
  • rain when i die  (18.06.18 21:11:15)
Ben beğenmedim. Mustang çakması gibi duruyor. Zaten şu tek kapı arabaları bir sevemedim gitti.

  • dissendium  (18.06.18 21:15:03)
Evet cok seksi.

  • stavro  (18.06.18 23:06:56)
bu aralar ara segment doldu ortalık. 4 çıktı, 2 çıktı, gt çıktı, şimdi 8 serisi. garajına göre araba alabiliyosun. bence sls serisine rakip olsun diye çıkmış bi model. platformu ne bilmiyorum ama belli ki artık üretim bantları kolay kuruluyor. patır patır yeni segment çıkıyor.

efsane bi kasa olmayacağı kesin, i8 ilginç benim gözümde bu değil.

sls 350 binden satılıyorsa bu da o fiyattan belki de biraz aşağısından çıkar diye düşünüyorum.
  • sttc  (18.06.18 23:15:31)
bmw bu kadar modelin altindan nasil kalkacak bilmiyorum, umarim batmazlar. sadece X serisi bile 7 farkli araca cikmak uzere.

bence 850'nin bir esprisi yok, 6 serisi gibi, o da fazla tutmadi zaten. bu "sport cruiser" segmentinde gazi kacmis, ama hala kendini genc sanan cebi derin amcalardan baska birisi yok.
  • cooperr  (19.06.18 00:06:44 ~ 00:07:02)