[]

Kilitlenen Iphone

Yere dustu ve son nefesini verdi sanirim. Su ekranda takildi kaldi: cdn.osxdaily.com

Itunes, recovery vs. hicbiri fayda etmiyor. (dfu mode falan da olmuyor bu ekranda kaliyor surekli)

Bi kac tamirciye gosterdim ama hepsi baska birsey diyor. Daha once basina gelen var mi? Nasil cozebiliriz?

not: iphone 7

 
dfu mode olmasi lazim ya tam olarak yapabildigine emin misin


  • yeni dunya duzeni  (18.06.18 08:28:53) 
gecmis olsun anakart gitmis. aynisi banada oldu ama daha sacma bi sekilde, ayni ekran goruntusu ile recovery yapmaya iki gun ugrastim software update baslamadan once sistem kendi icinde hazirlik yaparken mesaj geldi bi arkadasimdan ve telefon kitlendi. ne kadar sacma degil mi? sistem ayni anda iki komut alinca anakart yanmis.

anakarti degistiriyorlar. 600-700 tl gibi bir ucreti var.
  • cairo  (18.06.18 09:59:46) 
bana olduğunda itunes'den güncellemeyi indirip güncellemeyi yaptığımda kendine geliyordu. bu aslında düşme ile değil de software update ile ilgili olabilir, dediğim gibi itunes'a bağlayıp güncellemeyi oradan halletmek en mantıklısı (tabii yapabiliyorsa)


  • giovanne  (18.06.18 10:48:01) 
@giovanne
Hocam itunes’u falan gectim itunes hemen olmadi diyip kestirip atiyor. 30 dolara satilan recovery moddan cikarip custom rom atan programlari bile denedim. Bu program elma logosunu cikarmayi basardi ama yukleme yaridayken kut diye yine bu linkini verdigim ekrana donuyor.

Dustukten sonra oldugu icin cairo’nun dedigi dogru sanirim.
  • brkylmz  (18.06.18 11:03:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.