[]

güneydoğu yönündeki sarımtırak parlayan yıldız

yıldızsız bir gökyüzünde bir tek güneydoğu yönünde sarımtırak parlayan bir yıldız var. nedir,necidir,şeceresi nedir,ne yapmak nereye varmak istemektedir bay yıldız ?

gökyüzü konusunda bilgi eksikliği olan bir kişi olarak bir takım yıldızı mı,gezegen mi nedir ? çok merak ettim.


 
SkyView isimli bir uygulama var. Onu indirip bakabilirsin. Telefonu yıldıza doğru tutman yetiyor.


  • amortisman  (18.06.18 01:49:08) 
ios güncel olmadığından yüklenemiyor fakat merakım dinmedi. sevgili duyurunun astronomi gurularını beklemekteyim.


  • biravekahve  (18.06.18 01:51:28) 
Mars gezegeni.


  • lifeislife5  (18.06.18 02:11:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.