[]

Bodrum’da kalacak yer tavsiyesi

Merhaba, şu an tatilden dönüyoruz bodrumda bir işimiz var trafiğe de kalmamak için bir gece de orda kalalım dedik, 3 saat sonra varıcaz Bodruma akşam da Bodrum’da takılıp sabah kahvaltıdan sonra ayrılıcaz. Nerede kalabiliriz merkez de? Ya da Gümüşlük’ de (bilmiyorum orada gece yapılacak birşey var mı)Temiz bir butik otel olabilir, gecelik 2 kişi 300 liraya falan. Akşam içeceğimiz için arabasız çıkmak istiyoruz. Teşekkürler şimdiden.
 
dolce bodrum hotel e gitmiştik, marinaya yakın baya ve fiyatı vs iyiydi gayet. doluluk oranını bilmiyorum ama bi bakın derim.


  • bir bucuk adana  (17.06.18 16:07:31) 
Gümüşlük'e yakın derseniz Kadıkalesi mevkiinde epey güzel yer var.


  • roket adam  (17.06.18 17:46:18) 
dolce bardakçı koyunda. çarşıya yürümeyle 10dk. braz yokuş ama gümbet dolmuşlarına da binebilirsiniz gece takılırsanız. güzel otel. çarşı karmaşarına girmek istemeden çarşıda takılma istiyorsanız iyi alternatif.


  • sarcophagus  (17.06.18 17:56:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.