[]

aktarmalı uçuşun sadece ikinci ayağını kullanmak

aşağıdaki koşullarda bileti alınca sorunsuz kullanabiliyor muyum?

A - B - C

olarak gidiş dönüş bilet alsam. Ama sadece B'den C'ye gitsem ve dönüşte de C'den B'ye dönsem yani hiç A ile işim olmasa bileti kullanabiliyor muyum yoksa iptal mi oluyor?

Lütfen bilen veya tecrübe etmiş kişiler cevaplasın. Tahmin ile cevap vermeyiniz

 
Ilk bacagi kullanmazsaniz kalanlar iptal olur. Havayolu temsilcisiyim


  • bollocks44  (17.06.18 12:56:47) 
Bir çözüm önerim olabilir. Benim başıma geldi, aktarma değil ama gidiş dönüş. Gidiş dönüş biletlerinde de ilk uçuşu kullanmazsanız dönüş yanar fakat fakat firmayı arayıp biletleri ayırabiliyorsunuz gidiş dönüş biletlerinde. Sizinkinde de geçerli olabilir benim anlattığım.


  • mezarkabul  (17.06.18 13:00:57) 
a'dan uçağa binmeyince diğerleri direkt iptal.


  • nrmnm  (17.06.18 13:07:34) 
Havayolu firmasını arayıp a ya olan biletleri kullanmayacağınızi belirtirseniz yardımcı olurlar


  • kolaygelsin  (17.06.18 13:10:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.