[]

poster halinde resim nereden bulabilirim ?

mesela gustav klimt'in ''the kiss'' adlı çalışmasının kalın bir kağıda basılmış halini istiyorum. boyutu poster boyutunda olabilir. İzmirliler bilir, kıbrıs şehitlerinde bir amca var, kağıda basılı resim falan satıyor. ondan almıştım aslında arkadaşıma doğum günü hediyesi için fakat nasıl olduysa çantamdan düşmüş internetten bakıyorum şimdi hep tablo halinde var.
 
Ozalitçilerde de bastırabilirsiniz istediğiniz ölçüde ve kalitede


  • purplee  (17.06.18 00:06:00) 
İzmirde isen sevgi yoluna bakabilirsin onun haricinde küçükpark'ta sergi şeklinde satıyorlar.


  • murtiii  (17.06.18 00:24:10) 
şuan izmir'de değilim maalesef :/ yoksa gidip tekrar aynı kişiden alırdım.


  • biravekahve  (17.06.18 00:29:36) 
internette yüksek çözünürlüklü halini bulursanız kanvas baskı yaptırabilirsiniz. tuvall.com tarzı birkaç site var, upload ediyorsunuz kanvas tabloya basıp kargoluyorlar.


  • balporsugu  (17.06.18 00:53:49 ~ 00:54:11) 
sosyopix de iyi


  • buiret  (17.06.18 00:55:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.