[]

Ev hediyesi

Erkek arkadaşımın ailesiyle yaşadığı evine ilk kez gideceğim. Eve taşınalı da 1 ay oldu. Hem yeni ev hem bayram hem de ilk kez gidiyorum. Haliyle elim boş gitmeyeyim diyorum ama ne tür birşey alayım bilemiyorum aklıma birşey gelmiyor. Önerilerinizi alırsam içime sinen bir şey olursa çok rahatlayacağım. Teşekkürler ve de iyi bayramlar.
 
Paşabahçe'den bir şey alabilirsiniz. Erkek arkadaşınız fikir verebilir ailesinin neler sevdiğine dair.


  • fotrsapka  (16.06.18 14:32:32 ~ 14:32:41) 
Vazo, biblo, şamdan, tablo türü dekoratif aksesuar türü şeyler olabilir şık, kibar birşey bulursanız. Klasik ev hediyesi olarak bunlar düşünülür genelde.

Ayrıca Paşabahçe +1 diyorum.
  • cymbelina  (16.06.18 14:36:55 ~ 14:37:57) 
paşabahçe +1


  • domatescorbasi  (16.06.18 22:16:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.