[]

Akciğer Kanseri ve Küba

Selamlar,

Yakın akrabamın akciğer kanseri olduğunu öğrendik. Küba ya da başka bir yerde tedavi öneriniz var mı?


 
babami akciger kanserindrn kaybettim 4. evreydi. doktoruna kubayi sordugumuzda onkolog, yani paraniz varsa goturun tabi ama mucizd beklemeyin. ise yarayabilir de yaramayabilir de, durumunuz varsa deneyin demisti.


  • oscar  (15.06.18 14:10:22) 
geçmiş olsun. bu küba muhabbetini sağlam kaynaklardan araştırmak lazım çünkü benim gördüğüm kadarıyla asparagas bir olaya benziyor. küba'ya giden tanıdıklarımdan dinlediğim kadarıyla ülke baya berbat durumda çünkü.


  • pitjantjatjara  (15.06.18 15:43:53) 
Kuba'da insanlar sefil durumda, dogru. ama saglikta bir Numaradir derler.
Para problem degilse denenebilir, arastirmak lazim.

  • cooperr  (15.06.18 18:45:27) 
Öncelikle geçmiş olsun. Arif Sağ' ın orada tedavi olduğunu duymuştum. Son durumunu bilmiyorum ama kendisine ya da yakınlarına ulaşıp bilgi alabilirsiniz bence.


  • a man alone  (15.06.18 18:55:17 ~ 18:55:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.