[]

sabiha’ya gidiş

zorlu psm’den sabiha gökçen’e gece geç saatte nasıl ulaşabilirim arkadaşlar? Anneye anlatır gibi anlatır mısınız
 
ne kadar geç?

metrobüs ve e-10 24 saat var. zorludan çıkınca metrobüsle uzunçayıra geçip e-10’a binmek en garanti yol. aynı şekilde uzunçayırdan akşam 10-11’e kadar e-11’e de bilebilirsin, daha hızlı olur.
  • nrmnm  (15.06.18 01:45:23) 
@nermnmGece 1 2 gibi, konser sonrası olacak cunku


  • Lusid*  (15.06.18 03:10:45) 
4.leventten kalkan havataş var saatlerine bakarsınız


  • condom kurşunu  (15.06.18 09:20:40) 
4.leventten kalkan bir havataş çok uzun zamandır yok diye biliyorum.

1-)zorludan metroya bin taksimde in, gezi parkı çıkışından çık
2-) Max 1-2 dakika Elmadağ yönüne doğru yürüyorsun, Point Otel'in orada Havataş servisleri sıralı göreceksin.


*yaraım saatte bir kalkıyorlar.
  • martini girl  (15.06.18 17:37:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.