[]

ios için - tüm konuşmaları otomatik kaydeden program

aramalarda bu konuşmaları ben herhangi bir butona basmadan kaydetsin istiyorum. bunu android'de gördüm ama ios'da var mı? varsa hangi program en iyi?
 
Android'deki gibi yok. Sanıyorum, karşı tarafın bilgisi olmadan kayıt yapılması ile ilgili hukuki problemler olacağı için de o tip programlara izin vermiyorlar.

Fakat ona en yakın şöyle appler var: Karşı tarafı arıyorsunuz ve kayıt programı da kendi sunucularının olduğu yerdeki numarayı arayıp konferans yapıyor. 3'lü. Bunu karşı taraf da görüyor. Sonra konuşma o sunucuda kaydediliyor ve istediğinizde dinleyip, indirebiliyorsunuz. Ücretli tabii ve ucuz da değil...
  • malheiros  (14.06.18 23:35:53) 
legal olarak mümkün değil. jailbreak yaparak yapıyormuş bazı uygulamalar


  • efruz  (15.06.18 01:22:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.