[]

35-40bin tl arası araba tavsiyesi

selam, bu fiyat bandında araç önerisi alabilir miyim?
sorunsuz, hasarsız ve alınca pişman olmayacağım.

ilk arabam olacak, o yüzden arabalardan nefret etmek istemiyorum
bütçemi esnetemem malesef. esnemiş hali 40bin oluyor.

bir de nelere dikkat etmeliyim?

 
Ford Fiesta 2009-2011 arası model.

Benzer yaşlarda Opel Corsa, VW Polo olabilir. Önerilerim bunlar.

Nelere dikkat etmelisin?

Aracın kaput ve ön çamurluklar dışında kaportasında değişen varsa çok da takılma derim. 40 bin lira bütçe ile kazasız, sorunsuz araç bulmak oldukça zor. Öyle araçlar ilana çıktıktan kısa süre sonra satılıyor zaten.

Bir diğer önerim tramer kaydında 5 bin liraya geçen kaza varsa uzak dur.
  • himmet dayi  (14.06.18 18:05:34 ~ 18:07:18) 
yani ön kaput ve çamurluklar değişmemiş mi olmalı? bir de boya?


  • sahipsiz  (14.06.18 18:08:19) 
punto önermiyorum, iki de bir saçma küçük sorunlar çıkaran bir araç.


  • rich folks hoax  (15.06.18 02:00:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.