masaj-fırsat sitesi-güvenilirlik üçgeni

annem(60) son zamanlarda bel ağrılarından sıkıntılı. bana masaj yaptırıyor. ben de düzgünce prof bi yerde masaja götüreyim dedim ama kendisi muhafazakar bi tip. fırsat sitelerinde ıslak alan kullanımı dahil diyor. masaja girmeden bir hamam faslı iyi olur. ama hamamın karma olması rahatlasın diye götürdüğüm annemi iyice gerecek. öyle olursa hiç götürmesem daha iyi diyebilirim. şimdi ben daha önce hiç böyle bişey satın almadığım için buraya sorayım dedim.

şimdi ben

1) güvenilir
2) hamamı kadın&erkek karışık olmayan ve masözü olan(vardır da ben not düşeyim yine)
3) profesyonel bir yer

arayışındayım. daha önce gidip tecrübe ettiğiniz ve bana önerebileceğiniz yerler var mıdır?

yer: istanbul-anadolu yakası(bostancı-maltepe-pendik tercih sebebi)

kılıç ali paşa hamamı üç koşulu da sağlıyor. ama fiyatlar biraz tuzlu (sitelerinde var)
(masaj, hamamdan ayrı olarak profesyönel masör/masözler tarafından yapılıyor)
(gündüz kadınlara akşam erkeklere hizmet veriyor)
(evet gittim)
  • dilemma of subscribtionability  (14.06.18 16:38:04 ~ 16:38:53)
Kadin erkek karisim hamam sayisi cok cok az zaten. Istesen denk getiremezsin.

  • stavro  (14.06.18 17:24:54)