[]

Çarpışıp Telefonu Yere Atmak

Bu şekilde bir dolandırma yöntemini daha önce duyan var mı?
Dün gece bomboş kaldırımda özellikle çarpıp sonrasında yakama yapışan bir adamla karşılaştım. Muhtemelen elimde içki var ve sarhoşum diye kolay hedef yerine koydu. Beni çarpmaya çalıştığını düşünüp çok sallamadım ama emin de olamadım. Böyle bir şeyi duyan, bilen var mı? 
var tabi bin tane yolu var.

iyi atlatmışsın geçmiş olsun. keşke polise haber verseydin mobeseden bakar enselerlerdi, hala geç değil.

bu işlerle uğraşan elemanların klasör klasör sabıkaları oluyor.

senin canını yakmamış ama başka birisinin canını yakabilir, öyle düşünün.
  • Photographer  (14.06.18 15:31:57 ~ 15:46:15) 
Evet, böyle bir dolandırma yöntemi var.

Sokakta yürürken sana çarpıyor, elindeki telefonu (başka bir şey de olabilir) yere "düşürüyor" ve "telefonumu kırdın, polise giderim, bana şu kadar ver" diye yapışıyor.

Böyle bir durumda polis çağır, kimseye para verme.
  • hayirsiz  (14.06.18 16:01:03 ~ 16:02:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.