[]

Bez çanta için bana baskı önerebilir misiniz?

Merhaba

Kendim için ve yakinlarıma hediye etmek için bez çanta boyamaya başladım. Ama baskı konusunda tıkandım ilerleyemiyorum. Kendime zevkime göre bir yüzü Holden Caulfield diğer yüzü sapere aude yazan çanta boyadım. Fotoğrafını ekledim. Ablama da kuşlu ağaçlı ve barış amblemli bir çanta boyadım. Ama geri kalanlara nasil desenler/ yazılar yazsam/ çizsem bilemedim. Arkadaşlarıma hediye edeceğim onları da.

Acep bana yaratıcı güzel fikirler verebilir misiniz? Belki daha önce tişörte baskı yapan/ boyayan vardır aramızda.

Şu ikisini çizmek istiyorum:
i.hizliresim.com

i.hizliresim.com

Ama bir tek siyah kalemle golgelemeyi iyi yapabilir miyim bilemedim:/

Önerileriniz için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
Güzel görünüyorlar.

www.google.com.tr
  • harvey  (13.06.18 22:57:44) 
i.pinimg.com
i.pinimg.com

Ben su ikisini cizmistim
  • yuzır  (13.06.18 23:04:30) 
Görseldeki genç kimlik bunalımına girmiş gibi.

Biraz daha şekil lazım :
www.trendhunter.com
  • 1adam  (13.06.18 23:05:10) 
Direkt bir görsel veremiyorum ama mesela hediye edeceğiniz arkadaşlarınızdan birisi için çok sevdiği bir filmden bir detay, çok sevdiği müzik grubunun bir şarkı sözünü ve ona uyan minimal bir resim ya da çok görmek istediği bir ülkeye ait bir detay çizilebilir.


  • eksi sozlugun tatli insani  (14.06.18 02:17:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.