[]

direksiyon dersi/pratiği

yaklaşık 4 sene önce b sınıf ehliyet aldım ama kurd hariç aktif araç kullanma şansım olmadı. şimdi şirket aracı bana verilecek ama çok tecrübesizim. istanbul’da direksiyon dersi veren yerler var mı? çok kazık yerler olmasın. normal netten ya da eşten dosttan mı rica etsem?
 
Çok kasma kendini,sonuçta kurstan belgeni almışsın şimdi tek ihtiyacın kendine güven, şirket aracını al ve kullan biraz adrenalin ile yapılmayacak şey yoktur, devam et dostum aynaları ve direksiyonu kontrol et yeter.


  • alikandemir  (13.06.18 23:09:35) 
Ondan bundan ders almaktansa işini bilen bir hocadan ders almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Ve araba sürmek istiyorsanız bol bol pratik yapmalısınız.
  • purplee  (13.06.18 23:13:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.