[]

FED'in faizleri yükseltmesi

eşittir doların yarın hayvanlaşması? midir?
 
Aynen öyle. Önce 4.70'i görür, kısa bir iniş yapar birkaç kuruş kadar, sonrasında ise +sonsuza doğru ilerleyişine devam edecektir.

Lazer yazıcı almak bugün biraz daha zorlaştı.

Adettendir, YTD.
  • skooma  (13.06.18 22:10:02) 
Sebebi şu usa li yatirimci kendi ülkesinde aldığı faiz oranı arttıkça riskli ülke parabirimlerindeki (zar try rupi ruble gibi) pozlarını kapatır çünkü kendi evinde risksiz yüksek faiz varken batabilecek bi ülkede durmak istemezler.


  • lata  (13.06.18 22:17:14) 
Bu tarz planlı toplantılar sonrası alınan kararlar öncesinde fiyatlandırılır zaten. Zaten beklenen bir oranda yükseltti. Bugün gerçekleşen artış da bu sebepten olabilir zaten.


  • akatreil  (13.06.18 23:04:48) 
Hayır.
Fed'in faizi sürpriz bir şekilde yükseltmesi doları yükseltir.
Beklenildiği gibi yükseltmişse zaten herkes yükselteceğini bilmiş, alan almış, satan satmış, herkes gardını almıştır.
Bu sebepten Fed toplantısında faiz yükseltmesinden ziyade bir sonraki tavrıyla ilgili açıklamalar daha önemlidir.
  • oguz altun  (13.06.18 23:09:58) 
fedinki biliniyordu da bugun asıl sorun avrupa merkez bankasında. o belimizi kırabilir. hem de çok fena


  • gameofannen  (14.06.18 10:06:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.