[]

tinder sizde de kasıyor mu?

arada fotoğraflar arasında geçerken ya da mesela iphone'da ortadaki yuvarlağa çift tıklayınca filan bi kasıyor. sanki sadece tinder'dayken oluyor bunlar. telefon da yeni. sizde de oluyor mu böyle şeyler?
 
Yag gibi akiyor masallah.
Match sifir, escort 28

  • acemi  (13.06.18 19:37:10) 
uygulama değil de hanımaplalar kasıyor biraz.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.06.18 19:38:46) 
Uygulama bozuk, günlerdir eşleşme yok. Tipim çok çirkin de değil, ifşada iltifat almıştım. İfşada millet beni gaza getirmek için kekledi galiba.

Hafiften kasma var programı açtığın zaman. Ama kaydırmada sıkıntı yok.
  • Cesario  (13.06.18 19:41:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.