[]

Enerji Sektörüne Yatırım - Güneş Enerjisi Paneli

Merhaba

Güneş enerji panellerine yatırım teşviği veren bankalar ve devletin alım garantisi verdiğine dair haberlere denk geliyorum. Daha doğrusu bu konudan bahseden bir tanıdığım vasıtasıyla haberdar oldum. Bu alanda bizzat sahada çalışan arkadaşım da benzer şeyler söyleyerek doğruladı ancak şu var ki pek çok sektörde olduğu gibi enerji sektöründe de yabancı yatırımcaların Türkiye'den ayrıldığına daire haberlere denk geldim. Ben yatırımcı değilim ancak bu işle ilgilenen tanığım dağıtımcıya ürettiği elektriği satmayı planlıyormuş ancak varsa sizin sektör ve yakın geleceği ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler

 
Pasta büyük. Her geçen gün maliyetler azalıyor, verimler yükseliyor, teşvikler artıyor.


  • [GODDARD]  (13.06.18 07:46:13) 
alım garantisi dedigini sey ges ile ilgili olan ve ihale ile yapilan projeler. o ihalelere katilip da kazanildigi zaman alim garantisi filan oluyor.

gunes enerji panellerinden kastiniz eger panelin kendisiyse orada klasik destekler var zaten.

ama panelle beraber bir ges projesi ise o daha baska bir is.
  • for the record  (13.06.18 08:38:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.