1000-1500 arası telefon huawei vs xiaomi

basit bir telefon kullanıcısım. oyundur programdır çok az kullanan birisiyim. kamera ortalama olsa yeter diye düşünüyorum.

yukardaki iki markadan da tavsiyelerinizi model olarak alabilirim. ya da önereceğiniz başka varsa alırım.

bir diğer sorum ise telefon nerden alınır. konu telefon olunca internetten almaya sıcak bakamıyorum. bakmalı mıyım. teknosa gibi firmalardan hangisinden alayım.

kredi kartına taksit hala geçerli dimi.

xiaomi almış olsam bir problem olmuş olsa tamir-garanti işleri nasıl işliyor. adamı yorar mı.

telefonu sağlam kullanmaya bak.

(bkz: xiaomi mi a1) önerim budur. her halde işini görür. bulabilirsen kvk garantili olsun.

taksit işi ticarei kartlara geçerli diye biliyorum.
  • caletti  (12.06.18 21:15:19)
Xiami telefon olarak iyidir fakat türkiye'ye getiren ithalatcilar delta ve evo rezil ötesidir. Kvk bir tik ötesindedir ama yine güvenmem. Huawei bence daha iyi bir paket servisi en azindan kafani rahat tutar 2 sene.

  • karacigerim vur kadehlere  (12.06.18 21:36:07)
@karaciğerim huaweiden önerebileceğin bir model var mı bu fiyat aralığında ya da şunu alma diyebileceğin.

  • marul hirsizi  (13.06.18 00:33:01)
Ben kullanim amacim dogrultusunda xiaomi mi max 2 aldim, şarj ve ekran boyutu onemliydi, nobette film filan izlemek icin 1200tlye almistim iyi ki almisim,bir daha telefon alacak olsam yine xiaomi tercih ederim.

  • bin dokuz yuz sifir bess  (13.06.18 01:28:57)
mi note 3 al migrostan falan

  • icim urperiyor  (13.06.18 05:15:47)
P9 lite2017 1000 küsür tl, p10lite 1500tl.

  • karacigerim vur kadehlere  (13.06.18 19:48:43)