internet üzerinde nefret ettiğiniz insan tipleri neler?

benimkilerle başlayalım;

1.her türlü fotoşoplu şopsuz fotoğrafı, gifi, png yi allah ne verdiyse gerçek zannedip araştırmadan karşı tarafa b.k atan ampuller ve cehepe teyzeler
2.uçan kuşa asılan zalımler
3.dizi film sitelerinde sanki altyazı için para vermiş gibi konuşan '' ya altyazılar nerde ya uffh'' cular

Top3'üm bunlar.

Ya sizin?

çomar
duyar neferi
feminazi.
  • gadasiz  (12.06.18 19:46:42)
nefret demeyelim de iste hoş karşılamadığım diyelim.

gerçekteki hayatsızlığını internette yarattığı bambaşka persona üzerinden kapatmaya çalışıp, kendi kendini tatmin etmek için online olan kullanıcılar.
  • AlsterWasser  (12.06.18 19:47:34)
1) sadece başlığı okuyarak cevap verenler,

2) google'da arayabileceği basit şeyleri, insanlara soranlar. örneğin, bir şey yazmışsın, adam; yazdığının içinden bir kelime seçip "bu ne" diye mesaj atıyor. kardeşim, git arat, her şeyi devletten bekleme.

3) red pill'ci, kadın düşmanı veya homofobik kitle. iki üç cümle okuyup çevresindeki herkese aynı stratejiyi uygulayabileceğini ve garip bir şekilde bu stratejilerin işe yarayacağını düşünen tipler,

4) her başlığın altına "x ne amk", "y kim amk" yazanlar,

5) futbol takımlarını anasını babasını savunur gibi savunanlar,

gibi gibi.
  • nice tnetennba  (12.06.18 19:48:10)
1- çomar
2- sürekli kendini pazarlayan, ilgi çekmeye çalışan tipler
3- hiçbir şey bilmeden her boku bilenler
  • cay koy geliyorum  (12.06.18 19:53:39)
Duyuru için ilk aklıma gelen: " x olayı nedir biri açıklasın"
Yani internet elindeyken 30 saniye sürmeyecek bir arama ileulaşabilirken insanlardaki bu hazırcılığı anlamıyorum.

  • Amaranta ursula  (12.06.18 20:39:55)
Akpliler
Akplilere koyun diyen muhalifler
Sürekli laf sokmalı biz neler gördük vs sözler paylaşan kezban kızlar ve teyzeler
Adamlık abidesi abiler
Rakı masasını, gittiği eğlence mekanını paylaşanlar
Kocişimciler
  • curukturpkokusu  (12.06.18 21:21:14)
foto koyup 2km açıklama yazanlar. kendini ifade edemiyorsan yaşama kardeşim.

  • mikahakkinen  (12.06.18 21:49:11)
Kapi gicirtisina duyar kasanlar.
Feminazi ordusu
Yeryuzundeki en erdemli insanmis gibi davranan samimiyetiszler.
Fanatigi oldugu seye laf soylenince cilgina donen fanatikler.
Reisciler
  • stavro  (12.06.18 22:21:24 ~ 22:24:29)
insanlari kafama hic takmiyorum, ne halleri varsa gorsunler. nefret ettigim bir kitle yok.

  • tomcruise  (12.06.18 23:19:18)
Nefret ediyorum diyemem de, rahatsız olduğun iki tip var. Biri durduk yerde hayat görüşünün propagandasını yapanlar. Görüşe katılsam ya da sempati duysam bile bile bir noktadan sonra kendi görüşümü bile desteklemeyesim geliyor. Bir diğeri de Sözlük’te espri ve çöp entry kasanlar. Eski TRT2 ortamını beklemiyorum da, sayfalarca bana komik gelmeyen geyikleri okuyup sadede gelememek, olayı anlayamamak rahatsız ediyor.

  • aychovsky  (12.06.18 23:25:15 ~ 23:26:15)
sapıklar

  • redskull  (12.06.18 23:28:10)