[]

Tripod-telefon bağlantı aparatı alabiliceğim yer?

trendyol.com

İstanbul'da linkteki aleti satan bir yer biliyor musunuz? Maalesef sipariş bekleyemeyeceğim.


 
hayyama bak kesin vardır. fotoğrafını göster telefondan ben bundan istiyorum de. yol üstünde cazippshop var hayyama girmeden al oradan.


  • Photographer  (12.06.18 15:30:09 ~ 15:30:29) 
selfie stick'lerin bazılarının üst kısmı böyle. (monopod + bu kısım gibi iki parçalar yani, ve ayrı ayrı da satılıyor)

o yüzden fotoğrafçı olmasa da turistik yerlerde selfie stick satanlara da bakın.
  • nhk ni youkosu  (12.06.18 15:32:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.