[]

Arabayla kopruden gecmek icin ogs mi gerekiyordu hgs mi?

Ve bu ikisinden biri olmadan kopruden gcersek ne olur?
 
ikisi de olur.

ikisi de olmadan geçersen plakaya kaçak cezası yazılır. ama 1 hafta gibi bir süre var. o 1 hafta içinde o ğlakaya hgs veya ogs alınırsa ceza kalkıyor, geçiş ücreti hesaptan düşüyor.
  • kibritsuyu  (12.06.18 12:48:42) 
geçtikten sonra 1 hafta içinde hgs alırsanız normal geçiş ücretini ödeyebilirsiniz bildiğim kadarıyla.


  • false pretension  (12.06.18 12:50:20) 
ikisi de olur, hiçbir şey yoksa köprüden geç ve git bir hafta içinde bir ogs yada hgs etiketi al fiyattan düşsünler.


  • basond  (12.06.18 12:52:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.