[]

Japon yeni nereden bulabilirim - istanbul

Merhaba arkadaşlar bana japon yeni lazım direk tl den yen'e çevirmek istiyorum yapı kredi bankasından japon yeni hesabı açsam yen alıp banka şubesinden alabilirmiyim? Yada döviz büroları yen bulundururlar mı ellerinde?

Daha önceden bunun gibi değişim yapanlar varsa yardım bekliyorum.
Teşekkürler

Peşin not: şu an uzaklardayım şubeye yada döviz bürolarına ulaşma şansım yok.

 
ilgili şubeyi arayın ellerinde var mı diye?


  • insan opusen hayvandir  (12.06.18 11:50:11) 
@insan öpüşen hayvandır
Peşin nota yazdım neden buraya yazdığımı şu an için ulaşma şansım yok. Yine de teşekkürler yardım için.

  • basond  (12.06.18 11:51:58 ~ 11:53:30) 
Havaalanı "exchange office"lerde olabiliyor. Ben ilk orayı denerdim. (Yalnız güzel rendelerler, o ayrı)

Edit: Orayı deneyecekseniz sağa sola bakının, herhangi bir uçucu personel (hostes olur, pilot olur) yardımcı olursa komisyonsuz alım/satım yapabilirsiniz.
  • gonion  (12.06.18 12:46:16 ~ 12:49:00) 
@gonion teşekkürler haklısın belirtmemişim aslında minimum gider kayıpla bu işlemi yapmak istiyorum komisyon ödememek kuru minimum makaslamak aslında aradığım.

Japonya seyahati planlıyorum dolarla gidip 2 defa kur makasına gelmek istemiyorum açıkçası.
  • basond  (12.06.18 12:49:24) 
Ben kadikoydeki $atir dovizden almistim japon yenlerimi. Telefonla ara istersen.

Cok nadir degil japon yeni ya, bulunur yani.
  • kuehles blondes  (12.06.18 13:08:37) 
Japonya'dan yeni geldim. Orada kartla çek. Fazla kesinti olmuyor


  • bana her yer cehennem  (12.06.18 15:02:06) 
Burada nereden alirsan al maliyetin japonyadan yuksek olacak.yanina dolar al.japonya da postanede bozdur.guncel degeri ne ise oradan bozacaklar.


  • duptıs  (12.06.18 15:23:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.