Dota-2 kalibrasyon hk.

bu kalibrasyon sürecinin sonunda puanımız nasıl belirlenecek?

ben oyunda olabildiğince cömert davranıyorum. örneğin iyi oynadığım için bristleback alıyorum, genelde de benim tanklamam sayesinde kazanıyoruz. ancak fazla kill alamıyorum.

örnek: 4-9-32 (k-d-a), 5-8-24(k-d-a) gibi istatistiklerle oynadım son iki oyun. ikisinde de kazandık.
ancak bu istatistiklerin kötü olması olumsuz etkiliyor mu kalibrasyon sonrası gelecek puanı?

eğer öyleyse oyunlarda biraz daha istatistiğe yönelik de oynayacağım çünkü.

Kaibrasyon oyunlarinda nasil oynadiginin pek de bir onemi yok cok cok az bir sey fark ettirir kesin bilgi. Oyun unranked oyunlarda nasil oynadigini da goz onunde bulunduruyor yani butun oynadigin oyunlarin ortalamasini aliyor

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.06.18 11:39:11)
kazanmamız yeterli yani demi? ok güzel.

  • tchuck  (11.06.18 11:51:49)
dotabuff'ta "very high skill" denilen bir nane var. oyunlarınızda very high skill oluyorsanız sorun yok. kazanmanız yeterli.

  • a darkness coming  (11.06.18 12:03:39)
nereye yazıyor acaba o?

  • tchuck  (11.06.18 12:05:37)
dotabuff'ta kendi profilinizden oynadığınız oyunların geçmişine bakın liste halinde çıkacaktır. orada gözüküyor.

  • a darkness coming  (11.06.18 13:48:00)
Kazanip kaybetmenin de oyle pek ciddi bir etkisi yok

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.06.18 14:11:54)
neyin etkisi var abi o zaman ben onu anlamadım ki tam?
kazanma kaybetmenin yok, istatistiklerin yok vs. neyin etkisi var?

random mı?
  • tchuck  (11.06.18 15:01:32)
Unranked oyunlarinin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.06.18 17:24:08)
ya support hero seviyorum adamı supportluyorum adam benim sayemde kill alıyor seçtiği hero da zaten bs, jugger, sniper falan oyun sonunda bak sen hiç kill alamadım ben aldım seni reportlıycam diyor.
yani takma fazla.

bana kalırsa dota 5 oyun iyi oyuncuları sana veriyor. 5 oyun kötü oyuncu veriyor. 5 oyun zaten seri kazanıyorsun. o diğer 5 kötü oyunda ne kadar döndürebilirsen o kadar iyi oyuncu oluyorsun.
  • dedim dedim de kime dedim  (11.06.18 17:27:39)
@proletarier,

10 kalibrasyon maçı yaparken ranked oynayamıyoruz sanki zaten?
  • tchuck  (11.06.18 17:55:11)
Evet iste oncesindeki unranked oyunlarin daha onemli diyorum

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.06.18 21:04:16)