[]

parmak izi bırakmayan cam ekran koruyucu (iphone için)

var mı böyle bir malzeme? nerden aldıysam hepsi max 1 ay dayandı. 1 ay sonra ekran leş gibi oluyor. üzeri yağlı yağlı oluyor resmen.

şöyle şurdan şunu aldım 3 aydır kullanıyorum parmak izi kalmıyor dediğini bir ürün var mı?

edit: mat ekran koruyucuları hariç tutuyorum. onlar ekranın görüntü kalitesini fazla şekilde bozuyor. bahsettiğim normal parlak cam koruyucular

 
Aliexpress'ten toptan en ucuzunu alıp her kalktığında değiştirmek en mantıklısı.
Ayrıca gorilla glass 5 varken çok da gerek yok ben telefonumda kullanmıyorum temper cam.

  • bos gezenin bos ustasi  (10.06.18 23:17:01) 
telefonu ilk aldığımda teknosadan 90 liraya bişey taktırmıştım. 2 ayda pert oldu. Hem hava aldı hem parmak izi kalıyordu. Sonra onu kaldırdım, rastgele bi telefoncuda 5D ekran koruyucu taktırdım. son derece memnunum. Ne iz ne de baloncuk oluşmadı. Görüntüyü de etkilemedi. 40₺ vermiştim sanırım.


  • sylow  (10.06.18 23:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.