İstanbulu bilenler?

Arkadaşlar selam.

Sabiha gökçenden bir şekilde otobüsle samsuna gitmem lazım.
En yakın otogar nerededir nasıl gidilir, kaç saatte gidilir, gitmesi zor mudur?

Teşekkürler.

pamukkale turizmin sabiha gökçenden servisleri olması lazım havaalanına da yakın otogarları.

  • mahmut29  (10.06.18 18:34:54)
Pamukkale'nin Samsun'a seferi yok sanıyorum. Kurtköy otogarlarındaki firmalarda da Samsun'a giden yok diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzeltir arkadaşlar.

Samandıra otogarı var en yakın. 20 km havalimanından. Taksiyle yarım saat içinde gidebilirsiniz ama indiğiniz saate bağlı olarak daha erken de olabilir. Oradan diğer firmalarla Samsun'a gidebilirsiniz.

Ekleme: Toplu taşıma ile en kısa 50 dakika sürer. En az 2 farklı araca binmeniz gerekiyor toplu taşıma ile.
  • desdenova34  (10.06.18 18:39:52 ~ 18:43:12)
havalimaninda in,

- E-10'a bin, kartal koprusunde in.
- E-9'a bin, kartal sahilinde in.

E10 ile gidersen kartal koprusunde indiginde koprunun ustune cik, yukariya giden istikamette dolmuslar goreceksin. orada "metro samandira tesisine nasil giderim" diye sor.

E-9la giderse sahilde ineceksin. indigin yerden 200 metre geride dolmus duraklari var. yukaridaki soruyu oradakilere sor ve dolmusa bin.

benim bildigim en kolay yol bu. ama bu yolculuklar uzun surecektir.
  • tabudeviren  (10.06.18 18:41:05 ~ 18:46:21)
zaman kisitlaman varsa taksiyle git ama 50 liradan asagi yazmaz.. hatta daha fazla yazabilir, bilmiyorum.

  • tabudeviren  (10.06.18 18:43:35)
Eğer pamukkalenin yoksa izmitten geçen samsun arabası var mı ona bak bence. Boşa ters istikamete doğru gitme fazladan iki saat yolda geçer

  • mahmut29  (10.06.18 18:52:27)
pamukkaleyle beraber anadolu seyahatin de yeri kurtköy'de. belki o gidiyodur samsun'a diye şeyettim.

  • yuto  (10.06.18 20:40:57)
Hangi firma gidiyorsa telfonla yoldan bineceğini söylesen Gebze İzmit artık neresiyse bindirme noktası o tarafa doğru gitsen de olur boşuna terse git bekle v.s zaman ve pere kaybı

  • esmeralda  (10.06.18 21:18:47)
Zaman problemi yoksa kadikoy merkeze gel otobusle, tum firmalarin servisleri var akisina birak sonra.

  • brkylmz  (10.06.18 22:10:32)