[]

Çok sıcak havada Suzuki Jimny Soft Top?

Merhabalar,

Merak ettiğim bir şey var. Yaz için Suzuki jimny Soft top kiralamayı düşünüyorum da arabanın arkası sert plastik gibi bir şeyden. Sıcak altında klima yeterli olur mu? Sanki ısı kaybı çok olurmuş gibi duruyor. Bu plastik ya da sıcaklık rahatsız eder mi altı saatlik yolda 4 kişiyi?

Bu araca hiç yakından bile bakmadım, o nedenle hiç bilmiyorum. Bir de o arkadaki soft topu açmak kolay mı? Youtube'da video izledim, Çok zor gözüküyordu da.

Şimdiden teşekkürler.

 
Klimadan ziyade 4 kişi o küçük konforsuz araçta nasıl gideriz diye düşünün bence. Bildiğin arazi aracı, arazide canavar gibi gider ama uzun yol için uygun oldğunu sanmıyoruum, Arka koltuklar rahatsız, dar ve binmesi zor. Genel olarak da konforsuz. Land Rover Defender'ın küçük hali gibi. Başka seçeneğiniz varsa onu kiralayın.


  • henry gale  (09.06.18 21:27:44) 
valla 2 sene kıbrısın sıcağında mini cooper cabrio kullandım ... ne kışın ısıtma konusunda , ne de yazın soğutma konusunda hiç sıkıntı yaşamadım...

üzerindeki kumaş kir tutmayan bir malzeme.

3-photos7.motorcar.com
  • janavarorion  (09.06.18 21:31:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.