[]

akü takviye cihazı / jump starter

kullandığınız marka model var mı? araçta acil durum için tutulacak. çözülemeyen elektrik aksam sorunu var bir süredir.

banggood'da şu ürünü gördüm ama hem 89800mAh yazıp hem de altta kapasite 12000 mAh yazmasından işkillendim.

www.banggood.com

edit: hee sormuşlar.

Q :It says 89800mAh Capacity on the product but 12000 mAh on the specs? why?
A : Because Banggood. :)

 
linkteki ürün jumpstart için bi anda amperi köklüyo mu öyle bişe, o yüzden öyle yazıyolarmış. gerçekten anlamlı mı değil tabi :)

dün oto elektrikçiden duyduğum kadarıyla takviye kablosunun bile 30 liralığı tek takviyede cortlar diyolar. kablo kalınlığı mevzu da şüpheli yani.
  • yuto  (09.06.18 14:28:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.