Android kisilerim

Ya bi arkadas gmailine bakicak diye login olmustu sonra bi app e o hesapla girdi cikti. Ben ayarlar hesaplarimdan onun hesabi sildim ama tum rehberi bana kopyalanmis. Tanimadigim bi suru insan. Bunu nasil silebilirim. Samsung s8 bu arada.
:(

rehbere gir, orda ayarlar gibi bir sey vardir. orda hesaplar diye bir yerin olmasi lazim. gorunur kisiler tarzinda bir sey de olabilir. goruntulenecek kisiler de olabilir...

android kullanmayali uzun zaman oldu, tam yeri hatirlayamiyorum
  • fakyoras  (08.06.18 20:07:50)
@fakyoras, aslinda eski s5 telefonumda vardi oyle bir sey fakat bunda bulamadim. Kaldirilmis olabilir mi bu yeni android versiyonlarinda?

  • rayde  (08.06.18 20:10:01)
Normal ayarlara girin, orada accounts olacak, ilgili gmail adresini görürseniz üzerine gelin, sync accounta tıklayın, altında sync contacts vs. bir suru sey var. Sync contactsin tikini kaldırın. That's it.

  • givemesomesubstance  (08.06.18 21:00:52)
Sorun su ki accountstan silmiştim ben ilgili hesabi. Yani orada bir sey yok:(

  • rayde  (08.06.18 21:04:37)