Açık Votka

2 hafta önce açtığım bir votka var. Apar topar sözlük zirvesine gidince yarım kaldı. O zamandan beri kapağı kapalı, oda sıcaklığında bekliyor. İçilir mi?

içilir.

  • gonion  (27.02.10 20:47:16)
atin buzluga söyle güzel bir sogusun, icerken de kendisi ile ayni oranlarda süt ve kahlua ekleyin..* afiyet olsun.. *

  • raizti  (27.02.10 21:04:31)
çok zehirlidir. hemen "ekşi sözlük bozuk olabilitesi yüksek içkiler deposu"na gönderin, biz ilgileniriz

:) şaka şaka, şarap falan bozulur da votka gibi içkiler aylarca durabilir benim bildiğim.
  • mermaid  (27.02.10 21:10:07)
:)
Kahlua yok. Ama aklımda o vardı. Gelirken marketten süt aldım, kahve mahve bi şeyler aldım bakalım neler olacak.

  • fadetoreality  (27.02.10 21:20:09)
kahlua yoksa sütle mundar etmeyin, meyve suyu da olur, limon da olur. cappy %100 turunçgil karışımı muhteşem olur votkayla.

  • mermaid  (27.02.10 21:25:29 ~ 21:29:06)
hiçbir şeyi yoktur, içilir. yüksek alkollü içeceklere genelde (ağzı açık olur, uzun süre bekler, alkolü uçar vs..) birşey olmaz.

  • orion ares  (27.02.10 21:44:12)
biz teey mayıs ayında açılmış votka içmiştik aralık ayında.bişi olmadı.kokusu kötüydü biraz o kadar :)

  • exes  (01.03.10 13:27:46)