dünya kupasına da 5 gün kaldı.

zaman geldi çattı. tarihin en güzel dünya kupalarından birisi olacak diye düşünüyorum. şöyle az bir zaman kala birkaç soruyla ısınalım.

2018 dünya kupası favoriniz kim?

Belçika'ya hala sürpriz yapar diyorlar. bu kadroyla şampiyon olmanın neresi sürpriz olur ki? Belçika dışında sürpriz yapabilir dediğiniz takım hangisi?

messi, neymar, ronaldo, salah, griezman, levandowski, müller. bu golcülerden hangisi daha çok gol atar? bunlar dışında gol kralı tahmininiz var mı?

Hiç sevmesem de bu kupa Messi'nin şov yapacağı kupa olacak gibime geliyor.

Çünkü "Dünya Messi'ye bir dünya kupası borçlu" gibi sikimsonik bir laf dolaşıyor ortalarda.

Şampiyonluk favorilerim; Almanya ve Brezilya. Arjantin en az yarı final oynar.
  • himmet dayi  (08.06.18 08:55:33)
favorim fransa.

belçika süpriz yapamaz bence. süprizi uruguay ve ingiltereden bekliyorum.

messi bu dünya kupasında ağırlığını koyar şovunuda yapar. Arjantin alırsa güzel olur.
  • mikahakkinen  (08.06.18 08:58:57)
Yıllardır Belçika'nın bu kupalarda bir şeyler yapacağını bekliyoruz ama henüz bir şey olmadı :) 50 yılda bir çıkarttıkları çocuklar ile yine bir şey değiştiremeden 2. turda, hadi en fazla çeyrek finalde elenirler.

Favorim Fransa, kadroları çok sağlam. Sürpriz İngiltere.
  • eazy  (08.06.18 09:19:47 ~ 09:21:26)
hem messiyi hem ronaldoyu canlı izleyen şanslı bir nesil olduğumuzu düşünüyorum ve bu bağlamda şovlarının süremesini isterim ki yine tarihe tanıklık etmiş olalım

  • mephistoo  (08.06.18 09:29:58)
Tüm dünya oynar Almanlar kazanır.Arjantin de her zamanki gibi Almanlara elenir

  • turkuaz  (08.06.18 09:30:18)
brezilya 3’tür boş geçiyor, bu sefer alır

  • cedex  (08.06.18 10:42:02)
fransa'nın kadrosu çok çok sağlam, almanya her zamanki gibi. brezilya'nın kadrosu da keza korkunç iyi. valla bilemiyorum, gönül leo'dan yana.

  • hayati cozemeyen adam  (08.06.18 10:45:30)
Favorim Almanya :)

  • chitosan  (08.06.18 10:50:52)
fikstürü incelemedim ama iki takım da finale kadar eşleşmezse finalin adı fransa - brezilya olur.

fransa'yı favori görüyorum.
  • eeb  (08.06.18 11:22:00)
favori belçika, plase arjantin.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (08.06.18 11:57:09)
Karşılaşmazlarsa Fransa - Arjantin final oynar diye düşünüyorum

  • dreadplayer  (08.06.18 12:01:16)
İngiltere de iyi futbol oynuyor gibi geldi bana. Belki bir sürpriz yaparlar.

  • ovungec zeus  (08.06.18 12:11:03)
İspanya-Fransa-Brezilya

Pek takip edemedim, kağıt üzerinde bu 3 takımdan 2'si final oynar diyorum.
Gönlüm Arjantin'in final oynamasından yana.
  • harvey  (08.06.18 13:27:11)