[]

Lise yıllığını tekrar basarlar mı

Kardeşimin lise yıllığını mahvettim yanlışlıkla. Sabah basan fotoğrafçıyı arayıp soracağım ama şu an aşırı kötü hissediyorum kendimi, benzer bir şey yaşayan vardır belki diye sormak istedim. 3 yıl önce mezun oldu kardeşim. Tekrar basarlar mı aynı yıllıktan? Silmişler midir yoksa çoktan?
 
bence silmişlerdir dosyaları falan.


  • perkele  (07.06.18 03:03:21) 
bence de silmislerdir. ancak bir arkadasindan yilligi odunc alip yaptirabilirsiniz belki. bilemedim.


  • batlegolas  (07.06.18 03:47:01) 
3 Yıl çok uzun bir zaman değil, özellikle son 8-10 senedir bence çağa ayak uydurdularsa çoğu şeyi yedekliyorlardır gibi düşünüyorum, ham fotoğraflar dışında.
Fakat varsa dahi sert kapaklı kuşe kağıda baskının hiç ucuz olacağını zannetmem, toplu basım yok sonuçta.

  • atom karincanin torunu  (07.06.18 04:45:12) 
Okuluna ulaşma şansınız varsa, hep birkaç tane fazla olur öğretmenler odasında, müdürün odasında falan görüntü olsun diye. Onlardan rica edebilirsiniz veya satın almayı teklif edebilirsiniz.


  • sopiro  (07.06.18 08:49:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.