zararsız erkek roll on

merhaba, bunların en zararsızı hangisidir? içerisinde zararlı kimyasallar barındırmayan falan.

cogu kimyasal maalesef, ozellikle aluminyum icerenleri kullanmamak gerek, terlemeye engel olanlar...
banyodan sonra nemli koltuk altina karbonat cok şyi sonuc veriyor, ama giysilerin koltuk alti kismini renk olarak degistiriyor

  • exlibris  (06.06.18 22:46:24)
Hindistancevizi yağı 1 kaşık
3 kaşık karbonat benmari üsulun erit iki güne kadar hatta daha fazlası dayanıklı koltuk altı terletmez kremi
Not sakın kristal deo alma o direk alinyum
Organik deolardan yıllardır çok çok denedim ama en memnun bu tariften kaldım
  • fasulyek  (06.06.18 22:57:34)
kendim kullandığım ve gayet memnun kaldığım La Naturel Deo Roll On Okaliptüs

  • tanrinin kudret eli  (07.06.18 01:52:46)
Fasulyek +1 bütün rollonları çöpe attıracak tarif

Hindistan cevizini etitip içine karbonatı dökünce löp löp çöküyor ve hemen katılaşma başlıyor. Ben içine kendim için lavanta yağı koyuyorum ama erkek için nane yağı filan olabilir tüm gün sıfır koku çok etkili. Hazırlaması 5 dk zaten.
  • neferkitty  (07.06.18 01:59:08 ~ 01:59:36)
paraben, alüminyum ve alkol içermesin kesinlikle.

Deotak bu konuda oldukça başarılıdır.
  • imelih  (07.06.18 03:23:33)
benim gidip marketten roll on ya da deodorant almaya vaktim olmuyor çoğu zaman. şu hindistan cevizli şeyi nasıl yapacağız, hazırı yok mudur bunun? evde çoğu zaman çay bile içemeyen adamım. hindistan cevizi eritmek...

  • runagain  (07.06.18 08:50:05)
rossmann'da isana deostick sensitiv diye bir ürün var. içinde alkol ve alüminyum yok.

  • inheritance  (07.06.18 09:44:29)
migroslarda falan satılan dessert essence diye bir marka var. Onda da zararlı maddeler yok.

  • sopiro  (07.06.18 09:46:07)
Siveno.

  • auroraaurora  (07.06.18 10:12:55)