[]

sevgilinin instagram fenomeni olması

sevgilim yok. instagram'dan bazen ne hoş dediğim kızlar oluyor. sevgili olmak isterdim bazıylarıla ama hayalini bile kurunca min. 50k takipçisi olması, sürekli fotoğraflar paylaşması rahatsız ediyor. hatta hayranı olduğum bir kız vardı. platonik bir hoşlantı vardı. bikinili fotoğrafını atınca o hayalim bile ortadan kayboldu. siz de rahatsız olur musunuz?
 
50K takipçiyi vücudunu sergileyerek kazandıysa rahatsız olurdum.

ama özel bir iş yapıyordur (fotoğrafçılık, spor, gamer vs.) o zaman rahatsız olmam.
  • himmet dayi  (06.06.18 18:33:54) 
Platonik olmuşsam eğer şöhretini bitirecek bi pr çalışması yapardım. Sadece hoşlanmışsam takipte kalır günaşırı laf sokardım.


  • IncredibleMau  (06.06.18 19:07:21) 
Senin olayı ünlü bir düşünür şöyle açıklamış

"Bize instagramda fenomen olan değil
Evde menemen yapan lazım"
  • kablelvuku  (06.06.18 19:21:33) 
vücudunu sergilemesinden değil ilgi manyağı olmasından rahatsız olurdum. Sonuçta ortalama insanlar bile ilgi manyağı, kimbilir fenolar nasıl çıldırıyodur. Aşırı rahatsız ilişki zerre tatmin edici değil. Bence tabi.


  • selamun aleykum kitty  (06.06.18 19:41:18) 
Olurum. İnstagramsız qızlar eqlesin xd


  • Delay Fuze  (06.06.18 20:02:18) 
valla insta'ya bir ay kadar önce arkadaşlarımın ısrarı üzerine üye oldum. yıllardır sosyal medya kullanan insanım, instagram'da iq'mun yarı yarıya düştüğünü hissettim.

himmet dayı'nın söylediği gibi özel durumlar haricinde (ki o da şüpheli) instagram'da "fenomen" olan birine asla sıcak bakmam. benim gözümde çoğu ruh hastası çünkü. bilmem kaç takipçisi olmasıyla övünecek, takipçi kovalayacak, aptal aptal sayfaların reklamını yapıp kendi sayfalarına üye toplamaya çalışacak bir yaratıkla bırak sevgili olmayı böyle bir şahsa selam dahi vermem.

ha bi' şeyler yapmıştır gerçek anlamda "ünlü" olmuştur o zaman neyse de instagram üzerinden "komik video" paylaşarak fenomen olmuşsa benden uzak olsun, böyle gerzek gerzek şeylere tahammülüm yok.
  • der meister  (06.06.18 20:07:04) 
AHAHAHAHA
Karşim o kadınlarla sevgili ol da tek derdiniz bu olsun.

Soruya cevap: Sevgilim sanat yapıyor, mizah yapıyor, güzel fotoğraflar çekip paylaşıyor, şarkı söylüyorsa hiç sorun değil. Elinde kokteyl, havuz kenarında dudaklarını büzüp bikinili poz verip "Good Vibes" falan yazıp bununla 50K takipçi yaptıysa, öyle biriyle sevgili olmam zaten.
  • yirmisantim  (08.06.18 16:18:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.