Şarkıcı komşuyla nasıl başedilir? Bunlar hep evde mi çalışıyor?

Adamın evde müzik çalışmasından bıktık. Bir kanalda çıkıyor ara ara. Klipleri de var. Bunların çalışabileceği stüdyo ortamı falan olmuyor mu? Eve gelmişim tam dinlenecem, bunun konseri başlıyor. Yaka silkiyorum artık.

Kavga ettik en son, adamın savunması şu : benim müziğime kimse karışamaz.

Şarkıcı komşunuz var mı? Çözüm bulabildiniz mi?

Eğer gece geç saatlerde yapmıyorsa maalesef yapıcak bir şey yok.

  • sta  (06.06.18 15:16:45)
Benim müziğime kimse karışamaz iyiymiş. Bu arkadaş lafla filan yola gelmez.

O zaman sizin de müziğinize kimse karışamaz. Hayvan gibi güçlü bir müzik setiyle gece 3'te yeri göğü inletseniz ya da tam o müzik çalmaya başladığında siz de açsanız mesela birşey diyemez size.

(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
  • battal gemalmaz  (06.06.18 15:16:58)
vakti ile böyle bir durumda kaldım. güzel bir hoparlör bulup gece gündüz ferdi baba dinlemiştim. ahlaksızca bir hareketti ama durum çözüldü.

  • giovanne  (06.06.18 15:26:40)
O zaman da alt komşuya gidiyor ses. Sadece onla çözmem lazım. O müzik çalışırken ben de açmıştım bi keresinde, bana mısın demedi. Ses yalıtımı yaptır diyorum şu studyolarda kullanilan var ya, ses yalıtımı çözüm değil diyor. Tam bi at gözlüklü.

  • bambum  (06.06.18 15:35:07)
baba ole bi dunya yok cok muzik yapmak istiosa depo kiralasin kimse bisey dmeez

benim 1.5 sene oncesinden duyurum vardi
www.eksiduyuru.com

ben bunu bir depoyla anlasarak cozdum.adamin kumas deposu setim icin paravanm i denio ne denio hatirlamiyom ondan cektim etrafina isciler dokunmuyor zaten adamlar mal alip birakip gidiyo istedigim vakitte gidip caliyorum

adami dumduz et derdim ama boyle herifler bellidir doversin acisi dindikten sonra tekrar devam eder.kafa calismio cunku evrim surecinde paso gotuyle dusunmus

abi gidiosun adamlar ses mi yapti panodan elektrigi kapatiyosun
dogalgazlarini suyunu kapatiyosun
bir yandan bimere zabitaya falan yaziyosun
tabi ses kayitlariyla beraber

ankaraya tasindigim zaman basima gelmisti
komsuya diyorum ki bak abicim benim demlenme saatim belli ben seni cekemem bu saatler disinda ne istiyosan yap
1-2 kere kesti sonra devam
dedim oyle mi aq
yukarida saydiklarimi bir bir yaptim adam bezdi

ben ayrica usenmeyip uyanik oldugum saatlerde benim tavanlarin hepsine sopayla vurdum surekli
kalorifer borusunun onun dairesiyle birlestigi yerleri de cok sopaladim x'd
  • hordes of chaos  (06.06.18 15:51:24)
valla bizim sokakta çocuklar çığlık çığlığa çift kale maç yapıyordu sessiz olun durun susundan anlamadılar polis çağırdım :D

yani demem o ki polis çağırıp taciz edin siz de onu. bir kaç kez polis kapısına gelse taşınmayı falan düşünebilir bile.

bu arada kim bu şarkıcı merak ettim. :)
  • naksidil  (06.06.18 16:05:12)
Polis cagir.
Kalorifer borusuna vur.

  • chitosan  (06.06.18 16:11:58)
Duvara vuruyodum, en son vuruşumda kavgaya geldi. Tam konsantre oluyomuş, bem tak tak vuruyomuşum çok sinirleniyormuş. Polis aklıma geldi de utandım abi böyle bir şey için çağırmaya. Artık en son çare onu yapayım. Belki bıkar da gider, kiracı kendisi.

  • bambum  (06.06.18 16:17:18)
sen de orada diyecektin ki ben de sirikla ritim calisiyorum bilader en guzel ses senin duvardan cikiyo

bro hakkindir insan olana insan yavsak olana yavsak gibi davranacaksin

polis niye gorev basinda senin huzurun icin
  • hordes of chaos  (06.06.18 16:20:19)
dinsizin hakkından imansız değil tam tersine imanlı gelir.

bi tane kur'an-ı kerim cd'si alıyorsun. güzel bir ses sistemine bağlayıp veriyorsun sureyi, veriyorsun ayeti. aşağıya da gitsin. o bağırdıkça sen de aç sesini. şikayet eden olursa ibadetime kimse karışamaz de. ben kuran dinlerken bu kafir şarkı söylüyor de.

polisten de korkma. hiçbir polis "kuran dinliyor" şeklindeki şikayete gelmez, kuran dinleyen adama işlem yapmaz.

ibatedime kimse karışamaz, müziğime kimse karışamazı döver.
  • kibritsuyu  (06.06.18 17:34:29 ~ 17:37:16)