[]

ingilizce 1 cumle ceviri

Dependent on which model was used to date, the impact on running parallel models and the associated data requirements are likely to be significant.
 
gunumuze kadar hangi modelin kullanildigina bagli olmakla beraber, calistirilan paralel modellerin uzerindeki etki ve iliskili(alakadar)(bagli) veri gereksinimleri onem arz etmeye meyilli.


  • baldur2  (06.06.18 14:06:52 ~ 14:07:08) 
Bugüne kadar hangi modelin kullanıldığına bağlı olarak, paralel modellerin kullanımı ve ilgili veri gereksinimleri üzerindeki etkinin anlamlı olması muhtemeldir.

@baldur2 haklı gibi.
  • cinsi kisi  (06.06.18 14:08:06 ~ 14:17:25) 
@cinsi kisi,
impact orada sadece bence running parallel models'i niteliyor.. yoksa are likely degil de is likely olurdu bence.

  • baldur2  (06.06.18 14:12:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.