yurtdışında fast food

selamlar.
yurtdışında mcdonalds, burger king, arbys gibi yerlerde gördüğünüz ama Türkiye'de olmayan ürünler var mı?
Mesela Türkiye'de Mangalburger var buraya özgü.

finlandiya ve o civarda hesburger var

pardon ben soruyu yanlış anlamışım evet yurtdışındaki burger king mcdonaldslarda değişik çeşitler oluyor bazılarında domuzlu burger görmüştüm hangisiydi hatırlamıyorum ama. Mcdonalds olabilir.
  • basond  (05.06.18 20:59:53 ~ 21:03:26)
Almanya McDonald’s da marmelatlı burger vardı.

  • beni niye ucurdunuz ki  (05.06.18 21:01:05)
Mcd’de kızarmış havuç vardı

  • passion rules the game  (05.06.18 21:17:13)
Evet Turkiye'de olmayan, ulkeye ozgu urunler var.

Google'da aratinca ulke ulke listesi cikiyor.
  • crown  (05.06.18 21:54:44)
çok teşekkürler. ihtiyacım kadarını buldum. iyi günler.

  • patronaj  (05.06.18 22:07:36)
İngiltere için konuşayım. Burada Mcdonalds pazarlama reklam olarak ortalığın tozunu attırıyor, Türkiye'dekileri staja falan yollamak lazım. Metroda, otobüste verilen ücretsiz gazetelerine sürekli indirim kuponları, reklamlar koyuyor. Ulaşım işin para yüklüyorsun kartına fişinde mc donalds indirimi var. Şubesinde bir şey alıyorsun, fişteki kodu ile memnuniyet anketi dolduruyorsun, yine indirim kazanıyorsun. Piyasaya yeni bir ürün sürüyor, gazetelere kuponlar koyuyor o hafta o ürünü bedava veriyor, misal flat White diye kahve çeşidi eklediler menülerine 2 hafta boyunca o ürünü indirim değil beleşe içtik kuponlar sayesinde. Keza monopoly diye yıllık kampanyaları var, üründeki etiketlerdeki kodları girip hediyeler vs veriyor, mini cooper, para ödülü vs bunların çıkması zor ama yiyecek ödülleri gırla: kaç kere beleşe dondurma, strudel, sundae, sandwich ,içecek, foto albümü, şifreli televizyon üyeliği vs çıktı bana. Cüzdandaki kuponları paylaşayım: imgim.com
Canan karatayı getirin, fast foodcu olmazsa adam değilim:)

Burger King de yapıyor bir şeyler ama Burger King ezik, şubeleri bomboş, kafa dinlemek, ayda yılda bir whopper hasretini dinlemek için gidilir
  • speedy  (05.06.18 22:30:45)
İngiltere'de vegan burger yemiştim ben de. Turkiye'de yok, olsa ara sıra Mc donalds'a da yolum düşer belki.

  • fraise  (05.06.18 23:23:14)
Polonya'da lahmacuna sarılı döner dürüm görmüştüm. Türkiye'de bile yok.

  • Lim5  (06.06.18 01:41:44)