yemek masası 44.000 mi diyor şu ilanı yanlış mı okudum acaba?

www.sahibinden.com

burda da 8 kişilik yemek takımı demiş ama eski püskü bir şey var. bu sahibinden.com'da ne tuhaf insanlar var. www.sahibinden.com

özelliği ne acaba?

Ozelligi sandalyelerdeki uyumsuzluk galiba. Cok feci tadim kacti. Ciddi ciddi buna bu kadar para veriyorlar mi ya, ilginc.
Baska bit ozellik de goremedim ben

  • cossecant  (04.06.18 19:38:32)
ben de bayağı bi sağına baktım soluna baktım bi şey göremedim, açıklamayı okudum. özel yapımmış. altın filan mı var ki bi yerlerinde diye düşündüm. varsa bile yine vermem ya. biri dalga geçmek için koymuş sanırım. örtüsü de yanında hediyeymiş te Allahım.

  • for day to break  (04.06.18 19:42:43 ~ 19:43:55)
İşçiliği çok fazla olan bir ürün. Kullanılan malzemeler de pahalı. Genel de bu tarz mobilya yaptırdığınız zaman malzemeden çok, adamı yorduğunuz için size "tasarım parası" adı altında yedirir bu parayı.

Bunu satın alan insanlar ise "ya ben çok premium seri bir şey aldım" havasında olayı abartırlar. Bu masanın her şey dahil sıfırının eder fiyat 20000. O da en uç noktadır.
  • kablelvuku  (04.06.18 19:52:54)
bedava verseler almam.

benim bu masayı alabilmem için 44binlira ödeme yapmaları lazım. sobaya iyi odun olur bundan.
  • Photographer  (04.06.18 20:07:41)
tek özelliği 44 bin lira olması. bunu alan vatandaş "ben evin masasına gırh dört binnira verdim" demek için alıyor genelde. 2-3 sene önce bir tanıdık evine 20 bin liralık avize almıştı, duy taksa daha güzel görünecekti. ama her yerde de söylüyordu.

çok insan var öyle.
  • babilbaligi  (04.06.18 23:42:36)