Duş

İki günde bir duş aldığınızı varsayıyorum.

Sabun bezi (lif) kullanıyor musunuz. Ya da ne sıklıkla?

Her duşta sadece duş jeli ve şampuan mı kullanıyorsunuz

her duşta şundan kullanıyorum : www.indiamart.com
ve duş jeli tabii.
şampuan ve kremi saymıyorum onları her halükarda kullandığım için
  • interview with the vampire  (04.06.18 11:46:17 ~ 11:50:04)
lif sevmiyorum, klasik kese. her duşumda kese sürerim, her gün duş alırken de sürerim; kah deriyi kızartana kadar kah yüzeysel, ama sürerim. sürmeyince duşa girmemin bir anlamı yokmuş gibi geliyor. her duşta şampuan kullanıyorum çünkü dönemine göre ya yağlanan ya da kepeklenen saçlarım var, duştan sonraki 2. günün sabahında kullanılabilir bir saçım olmuyor. keseyi ise genelde sabunla, bazen jelle hallediyorum.

  • Bruce  (04.06.18 11:47:13 ~ 11:50:32)
yazın her gün kış döneminde 2-3 günde bir duş alıyorum. her gün duş alırsam her gün lif yapmıyorum. 2-3 günde bir yapıyorsam kesin yapıyorum. lif olarak anne örgüsü sabun bezi gibisi yoktur ama arada pofuduk naylon liflerden de kullanıyorum. duş jeliyle vücudumu temizliyorum. tek şampuan yapmak beni tatmin etmiyor. saçlarım yağlı olduğu için ilk şampuan yağı alıyor ikinci şampuan tam olarak temizliyor diye düşünüyorum. saçlara ayda bir iki kere sabun da iyi geliyor.

  • burty  (04.06.18 11:50:25 ~ 11:51:05)
her duşta lif kullanırım. hergün duş alırım. sabun + şampuan kullanır, duş jeli kullanmam.

  • japon askeri  (04.06.18 11:51:37)
lif ve duş jeli kullanmam, binde bir. bıraktım artık

sadece keseciyim. kese <3 ben. düzenli aralıkla kullanıyorum, gerçekten tenin kir atacak gibi değilse kesenin de bi manası olmuyor.
  • damla sakızlı dondurma  (04.06.18 11:54:39)
Duş jelini sevmiyorum, kullanmam. Haftada 2-3 kesin liflenirim. Acelem varsa vücudumu sabunlar ve şampuanlanırım. Ayda 1-2 kez de kese yaparım.
Her gün duş almam, birer gün boşluk bırakırım arada. Ama yazın sıcak günlerinde her gün alırım. O sıcak günlerde aşırı terleyerek direkt duşa girdiğimden her gün liflenme ihtiyacı hissetmem.

  • megalomaniac  (04.06.18 12:02:47)
www.morhipo.com

Bazen sadece şundan kullanıyorum sabunla köpürterek. Aşırı pratik.
  • megalomaniac  (04.06.18 12:04:46)
sünger + duş jeli + şampuan kullanıyorum. üşenmezsem arada bir kese.

kışın 2-3 günde bir, yazın her gün duş.
  • sir gawain  (04.06.18 12:15:31 ~ 12:15:40)
Ben haftada bir gün banyoya giriyorum. Uzun süreli, pazar akşamı banyosu mesela. O zaman iyice bir yıkanıyorum. Şampuan, saç kremi, saç maskesi, sabun, duş jeli, duşta vücut kremi, ayak bakımı vs.

Diğer günler duş alıyorum. Şampuan + duş jeli ile pratik. Hiç lif kullanmıyorum, temiz gelmiyor. Kışın soğukta donarak ölmemek için gün aşırı filan oluyor.

Arada bir vaktim olunca hamama / SPA'ya gidiyorum. Orada tertemiz yapıyorlar.
  • Lim5  (04.06.18 12:54:57)
her gün duş, her duşta göd lifi, şampuan, üç günde bir saç maskesi.
her gün olmasa da belli aralıklarla kese yapıyorum.

  • nice tnetennba  (04.06.18 13:28:48)
Yaz kis her gün dus aliyorum.
Lif ve Dove sabun kullaniyorum ama saclarim kuru oldugu icin gec yaglaniyor. Sacimi haftada iki kez yikasam bile mis gibi oluyor.

  • chitosan  (04.06.18 13:35:01)
Lif kullanmıyorum. Klasik beyaz kalıp sabun ve sac için şampuan

  • all girls dream  (04.06.18 15:24:47)
duş jelini her zaman lif ile birlikte ve her duşta kullanıyorum. şampuan da kullanıyorum.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (04.06.18 16:18:23)
Her duşta lif kullanırım, haftada 6 gün falan düş alırım.

  • noluyo yaa  (04.06.18 16:47:30)
kış da hergün duş almalı, özellikle yatmadan alınca üşütme vs kalmıyor.
lif yerine sünger tercih ediyorum

  • sttc  (05.06.18 00:33:38)
Her duşta lif+şampuan kullanırım. Duş jelinin genzimi yaktığını fark edince duş jeli yerine dalin' in bebe şampuanini kullanmaya başladım birkaç aydır.

  • Amaranta ursula  (05.06.18 00:41:19)