Telefon numarası lazım - hatsız

Merhaba, yeni bir hat almadan, internet bağlantısı üzerinden telefon numarası alabilir miyim? Eskiden Skype'ta vardı böyle bişey. Sadece numara lazım, o numarayi (hatta istediğin numara da oluyordu) verince, telefondan arıyormuş gibi, bana ulaşılacak sekilde. Böyle bir kullanım için bildiğiniz bişey var mı? Teşekkürlerle.

bulutfon.

  • binder dandet  (03.06.18 21:38:32)
Ama böyle santral filan değil yav. Yeni bi hat masrafı, olayları olmasın da bunu kullanayım. Diğer numaramı vermeyeyim bunu vereyim tesisatciya mesela. Öyle bişey (40 lira aylık filan olmasın ,o ne :(

  • neynep  (03.06.18 21:42:21)
Kim neden masraf ederek ücretsiz böyle bir servis versin?

  • bir peynir kutusu kibrit  (03.06.18 22:16:52)
masraf ve ücret dengesi farklı şekillerde karşılanabiliyor. internet bazlı diyorum. Skype'daki 3 euro filandı

  • neynep  (03.06.18 22:35:00 ~ 22:35:36)
Kolay o iş, sahibinden ilan ver. salla bir şey. Sonra orada ücretsiz telefon seçeneği var 850 li al bir tane

  • topkapiaksaray  (04.06.18 01:38:10)
telefonsuz olmaz
daha dogrusu numarasız olmaz
skype numarayı dogrulamayı istiyor
  • kingcyrax  (04.06.18 02:11:53)
tamam numarayı doğrularım benim numaramla, ama adama başka numara vereyim, o da bena çıksın. ve sadece tek bi hat kullanacağım için, sadece ayda bir iki arama cevaplayacağım için ek bi hat, anlaşma vs işlerine girmeyeyim. öyle para verdik boş boş..

  • neynep  (04.06.18 18:19:12)