ÇiçekSepeti'nden saat alınır mı? (300 TL fark var, kıllandım)

selam,

bir saat modeli beğendim. saat&saat'teki indirimli fiyatından 300 liraya yakın daha ucuza satıyorlar burada.

www.ciceksepeti.com

gördüğüm kadarıyla çiçeksepetiyle ilgili şikayetler siparişin gecikmesiyle ilgili. Orijinalliği ile ilgili bir sorun filan olmaz değil mi?

ne dersiniz aliyim mi?

Al gelsin sonra saatçiye götür orjinal mi diye teyit al. Değilse geri gönderirsin orjinalse devam. 300tl fark için yapılabilir bir iş. Resmen 1 saatte 2 günlük maaşı kurtarırsın

  • Nature Works  (03.06.18 13:36:34)
Amazon'da 100 dolara satilan saat. Acikcasi kimsenin sahtesini yapmakla ugrasacagini sanmiyorum, bence orijinaldir.

  • salihdt  (03.06.18 13:49:23)
bir ara mizu vardı parfümler acaip ucuzdu yine çiçeksepeti'nin alt sitesiydi bu site. Risk alarak sipariş ettim geldi sorunsuz kullandım.

  • fruelff  (03.06.18 14:07:59)
niye sahte satsınlar ki?

  • buiret  (03.06.18 14:11:17)
sanırım istanbul'dasınız.

burda 502 tl:

www.hizlisaat.com.tr

iletişim adresi kısmındaki yere gidip görüp alın.
  • mr.goodcat  (03.06.18 14:34:23)
trendyoldan TH saat almıştık, sahte çıktı.
gönderdik kabul etmediler, en son sözlükte göme göme paramı geri aldım.

internetten saat alma ya boşver, değmez gerginliğe.
  • liriamer  (03.06.18 14:59:22)