Amazon

İyi geceler bir şey soracağım, cehaletimi mazur görün lütfen. Az önce amazon.uk den bir parfüm sipariş ettim yanında da prime yazıyordu ona güvendim lakin altına iki üç kişi fake yazmış. Doğru olma ihtimali var mıdır bunun, sahte mi acaba?

Prime yazıyorsa sahte değildir bence. Amazon yapıyor satışını.

  • frkn83  (03.06.18 04:50:28)
Kozmetik gelmeyebilir. Yasak vardı bir ara.

  • sutlu nescafe  (03.06.18 08:24:28)
yok geliyor. 1 ay önce filan vücut losyonu almıştım, hiçbir sıkıntı olmadı.

  • guneslihavalardacokmutluoluyorum  (03.06.18 09:14:05)
prime yazması orjinal olduğu anlamına gelmiyor. sadece ürün amazon deposundan gelecek ve hızlı gelme seçeneği var anlamına geliyor. 3.parti satıcıdansa yani "sold & shipped by Amazon" değilse sahte olma ihtimali var.

  • mr.goodcat  (03.06.18 10:11:19)
aynı ürünü amazon ve 3. parti satıcılar satıyorsa, o yorumu yapan kullanıcı Amazon'dan satın almamış olabilir.
daha ucuz diye ya da farklı nedenlerle amazon üzerinde satış yapan bir satıcıdan almıştır ve sahte çıkmıştır.
amazon'un kendi göndereceği ürünün sahte olma ihtimali bana göre sıfır.
  • blatta hiberna  (03.06.18 10:18:09)
İptal etmeyip de alırsanız sahte olup olmadığını şöyle anlayabilirsiniz:

eksisozluk.com
  • cemallamec  (03.06.18 11:30:10)