[]

THY Mobil bilet aldıktan sonra havaalanında nereye gidicem?

Merhabalar

THY'de mobil check-in yaptıktan sonra passbook'uma mobil bileti eklettirdim.

Ben şimdi havaalanına gittiğimde o bankolara gitmem gerekiyor mu? Direkt olarak uçuş numarama karşılık gelen kapıya gitmem yeterli oluyor değil mi?

 
valiz yoksa yeterli.


  • cemiyetin ünlü siması  (02.06.18 14:48:17) 
pasaport kontrolde sıkıntı oluyor mu kod?


  • redskull  (02.06.18 14:57:55) 
@redskull Yurt içi uçacağım ama zannetmiyorum yapsın. Gerçi sözlükte ilgili başlıkta sıkıntı çekenler olmuş ama..


  • winston insani  (02.06.18 15:05:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.