[]

ege üni yl başvurusu ne kadar sürer

merhabalar,
ilk kez yüksek lisans başvurusu yapacağım, cahal cüheylanım bu konuda
Şöyle ki; pazartesi saat 10 da ege üni yüksek lisans başvurusunu kabule başlıyor. yarışmaya ankaradan katılan biri olarak diyorum ki, sabah 9.30da orada olacak şekilde gideyim, sıra alma muhabbeti varmış bir de çünkü.
"Başvuru Saatleri: Sabah 10.00 – 12.00 ve öğleden sonra 13.00-17.00 arasında."ymış.
Sorum şu: o saatte gittiğimde işim tahmini kaçta biter?
saat dörtte oradan uçağa binmem gerek ki 6 da ankara merkezde olabileyim (eğitim için) biter mi o saate? bileti alayım mı 16.25 e?

 
sıra alma muhabetti derken? o sıra olayı sadece kesin kayıtta oluyor.

siz belgelerinizi eksiksiz tamamlayın. ilgili enstitüye teslim edeceksiniz.
  • false pretension  (02.06.18 14:12:00) 
"Saat 17.00’a kadar alınan sıra numarasıyla işlem yaptırılamamışsa,
bir sonraki gün YENİ SIRA NUMARASI ALINMASI GEREKMEKTEDİR."
diye bir ibare var ön kayıt başvuru bilgilerinin altında
ben de anlamadım zaten ne olup bittiğini :/
  • serbest gezen koala  (02.06.18 14:20:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.