[]

Giysi Renkleri Hakkında

Merhaba

Gömlek jeans renkleri 1 seneye kalmadan atıyor. Acaba ben mi yanlış yıkıyorum ya da yanlış deterjan mı kullanıyorum? 200 - 300 lira verdiğim marka gömlekler de bile aynı sorun var.

Yoksa şirketler tüketimi arttırmak için bilerek mi bu şekilde üretiyorlar?

Saygılar

 
300 liralık levis kotlar 1 sene olmadan renk atıyor. Türkiye'ye verilen mallar kalitesiz bence


  • empedokles  (01.06.18 22:05:11) 
Kumaşı boyayan düzgün yıkama yapmaz , son kontrolü yapan fiziksel kontrolü düzgün yapmaz. Bu sonuçlar olur (evet, tekstil işçisiyim) 2 saatte boyadığımız ipe 4 saat yıkama yapıyoruz. Neden? Ülke pazarına mal vermiyoruz.


  • oligomer  (01.06.18 23:44:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.