[]

ahşap parçaları birleştirme

www.bauhaus.com.tr
şöyle iki tane alsam bunları kenarlarından nasıl birleştirebilirim? 
nasıl birleştirmek_ tek bir uzun raf şeklinde mi köşe mi?


  • kisa  (01.06.18 15:39:41) 
yok, masa tablası gibi olacak. bunlar 40*120, ben birleştirip 80*120 yapacağım.


  • cemiyetin ünlü siması  (01.06.18 15:42:35) 
hızlı yapıştırıcı ile önce parçaları birbirine yapıştırın. sonra da astar tarafından bağlantı demirleri ile vidalayın. sağlam olur.


  • kablelvuku  (01.06.18 15:49:19) 
Tutkal, yeterli boy ve sayıda işkence ile.

İki kenarını tutkallayıp birbirine düz bir zemin üzerinde yapıştıracaksın, sonra en az üç adet işkence ile sıkacaksın. Bu esnada birbiri ile aynı düzlükte olmalılar, kot farkı bırakmamalısın.

Zıvanalı yaparsan çok daha sağlam olur, yani iki tarafa aynı yerlerden delik delip içine zıvana takıp birbirine geçirebilirsen mükemmel olur. Matkap veya şarjlı var ise yapabilirsin., Ama karşılıklı olarak eşit delmek zor olur, bir kaç tane delip denk gelenleri kullanırsın diğerleri boş kalabilir.

Ha bu kadar atraksiyona gerek yok diyorsan, bir tarafının görünümü önemli değil ise gerekli birleştirme demir braketleri ile vidalayabilirsin.
  • John Bloor  (01.06.18 15:49:58) 
altta kalan tarafın görüntüsü önemli değil. fakat başka bir şey kafama takıldı, bunların kenarları yumuşatılmış galiba?(ben mi öyle görüyorum)

bu durumda boşluk olacak.
  • cemiyetin ünlü siması  (01.06.18 16:10:48) 
yok değildir, çok hafif zımpara kırığı olabilir, ciladan önce ince bir macun geçersen belli olmaz.


  • John Bloor  (01.06.18 17:07:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.