Brüksel çıkış ve dönüşlü, arabayla tur için rota önerilerinizi alırım.

Selam.

Eylül ortası bir haftalık Brüksel çıkışlı, bir yuvarlak yapalım diyoruz. Araç kiralayıp, Belçika Hollanda Almanya Lüksemburg ve Fransa içinde ama Brüksel'den çok uzaklaşmadan ya da geri dönüş yapılacak şekilde nasıl bir rota çizebiliriz?

Örnek: Brüksel başlangıç, Amsterdama kadar kuzeye köy,kasaba geze geze çıkıyoruz. Amsterdam'dan Bruj'e köy kasaba gezerek gidiyoruz, oradan brüksel'e köy kasaba geziyoruz gibi.

Konaklama, Gezilecek yer, mutlaka ye-gör dediğiniz ufak kasabalar gibi önerilerinize ihtiyacım var.

Amsterdam içine birkaç kez gittim, orası için öneri yapmasanız da olur ama köylerine gitmedim.

Teşekkürler.

rota konusunda çok bilgi veremeyeceğim ama o kadar yakınken gent'i mutlaka görün derim. belçika'nın en güzel şehri.

  • pitjantjatjara  (01.06.18 12:12:18)
@pitjantjatjara teşekkür. lokasyon da çok işime yarar, rotayı ona göre belirlerim.

  • bir ileti paylastim  (01.06.18 12:17:30)
Gece hayatını seviyorsanız Hamburg'da St. Pauli'ye kesin uğrayın bir gece. Sevmiyorsanız Hamburg'a kesin uğrayın yine de.

edit: Hatta Lübeck'e de vakit bulup Niederegger'in pastanesine gidin, dünyanın en ünlü badem ezmesi markası sanırım.
  • whoosie  (01.06.18 12:49:02 ~ 12:50:10)
Hollanda sahil şeridi çok keyifli değildir ama güzel deniz ürünü restauranları için Amsterdam yolu üzerinde Scheveningen'e de uğrayabilirsiniz. Az daha kuzeye ilerleyip Den Helder'i da göreilirsiniz..

  • kaptan memo  (01.06.18 13:04:32)
den helder'a gidene kadar alkmaar'ı görün bence kaasmarkt fln...

  • redskull  (01.06.18 14:24:38)